עבודה בחו"ל - עבודה בארה"ב - ביוטי אפקט - זהו הזמן, המקום, זה הרגע! - חברת העגלות הגדולה בלאס וגאס!!

הוסף למועדפים    קבע כדף בית
ביוטי אפקט - זהו הזמן, המקום, זה הרגע! - חברת העגלות הגדולה בלאס וגאס!!


ביוטי אפקט

זהו הזמן, המקום, זה הרגע!

על החברה
חברת Effects Beauty LLC היא החברה הגדולה בלאס ווגאס חברה אשר ביססה את מעמדה בעולם העגלות ב-9 שנים האחרונות. המתכון להצלחה שלנו זה השילוב בין מקצועיות ויחס חם. העגלות ממוקמות בבתי מלון הכי מפורסמים בעולם ובקניונים העשירים ביותר. להתרשמות נוספת בדקו את הסרטון שלנו. במרוצת השנים עבדנו בכל רחבי ארצות הברית במגוון רחב של קניונים ומרכזי מסחר אחרים. במשך תקופות ארוכות הקמנו והפעלנו מעל ל - 60 לוקיישנים שונים ברחבי ארה"ב עם מגוון מוצרים רחב ומאות עובדים. אנו פועלים כל השנה ונוטים להתרחבות אך ורק באזורים אשר רמת המחייה בהן ורמת התיירות בהם היא מהגבוהות בעולם.

 

אז מה צריך לבדוק?
לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן! ארה"ב מורכבת מכ - 51 מדינות. לכל מדינה יש חתך אוכלוסיה ונתונים דמוגרפים שונים. יש מדינות ואזורים בתוך מדינות אשר מבחינה כלכלית הם אזורי מיעוט ושם יהיה קשה ולפעמים בלתי אפשרי למכור מוצרים בווליום גבוהה. זה פשוט, אין לאנשים שם כסף לבזבז על מותרות. חברות רבות מציעות מגוון מדינות ואזורים רחב אשר בסופו של דבר יפגע בעובד כי הוא יצטרך להילחם על כל דולר וסנט ולנסוע מרחקים רבים לקניונים נידחים. אזור שיש בו חמישה קניונים ורק אחד מהם ממש טוב ואיכותי וגם בו לא תמיד אפשר לעבוד (בעקבות סידור העבודה) לא יהווה בסיס מספק ליצירת רווחים גבוהים. מה שבטוח זה שהדברים יוצגו בצורה משכנעת ומבטיחה. לכן מומלץ לבדוק עוד מהבית (בעיקר דרך האינטרנט) את שמות הקניונים והאזורים בהם תעבדו. ישנם אתרים אשר נותנים חתכים דמוגרפים על כל אזור ומציגים את פוטנציאל ההכנסה בו, את האוכלוסייה ואת תנועת התיירים אשר מהווים את כוח הקנייה הגדול ביותר. לתיירים הרבה יותר קל למכור. הרי הם באים לחופשה בשביל לבזבז כסף ולשכוח מכל הבעיות. אין להם התחייבויות קודמות ויש להם המון זמן כדי לעמוד ולהקשיב לכן הם לא יגידו שהם ממהרים ויחזרו מחר.. לא פשוט להתברג לאותם קניונים (אשר מדורגים AAA ) וממוקמים בלב מקומות עמוסי תיירות. זה דורש ניסיון רב, כוח התמדה, גב כלכלי ומערכת משומנת היטב אשר יודעת לדחוף ולמכור.

 

לחצו כאן לקבלת ללמוד על החתך הסוציו-אקונומי של מדינות שונות בארה"ב:

קישור

קישור

 

 

לחצו כאן כדי ללמוד על דירוג הקניונים בארה"ב ובלאס ווגאס:

קישור

קישור

 

לחצו כאן כדי לראות את רשימת הקניונים שלנו בלאס ווגאס:

 

העבודה בווגאס
לאס ווגאס ידועה באחד מהאתרים המתויירים ביותר בעולם. כ- 41,000,000 תיירים עוברים בה בשנה אחת.
כידוע, ההימורים חוקיים במדינה וזה הופך אותה למוקד עליה. בווגאס משחקים על כסף וכך הופך למשחק ומאבד את ערכו. אין הבדלה בין $1 ל- 100$ אנשים הרי באים לבזבז ולא להתחשבן על כל דולר. הביטו ברשימת הקניונים בהם אנו עובדים. בדקו את מיקומם, את כמות התיירים העוברים בהם ואת המוניטין שלהם. את חלק מהקניונים שאנו עובדים בהם אתם תכירו גם אם לא הייתם מעולם בארה"ב (כמו הסיזר'ס פאלאס, והפשיין פלייס). אנו עובדים בקניונים אלו בחנויות בעגלות ובשטחים אשר תוכננו ברמות גימור גבוהות. בדקו את החנויות שיש בקניון. וודאו שמדובר במותגים מוכרים ורציניים (כמו כריסטייאן דיור, מייסיס, לואי ויטון או דונה קארן) אלו עסקים אשר מהווים בסיס כלכלי בקניונים חזקים ושם בטוח יהיו אנשים עם כסף לבזבז. כך בעצם תוכלו לפתור את סוגיית הלוקיישן. מעבר לכך הכול יהיה תלוי בכם ובהכשרה שתקבלו במכירות.

 

הליווי
נתחיל בליווי צמוד מרגע הפניה שלכם אלינו אשר יכלול ראיון אישי אחד לפחות במשרדינו בת"א או בכל מקום אחר. תקבלו הרבה מושג (גם ויזואלי) על מה שעתיד לבוא כך לא תהיו מופתעים ותדעו למה לצפות. נציגינו יפגשו גם עם בני משפחותיכם או חברים כדי להסביר להם לאן אתם הולכים וכמה שאתם בידיים טובות. טיסה לחו"ל היא לא דבר של מה בכך וחשוב (יותר מהכול) שאימא תהייה רגועה... נמשיך בתיאום פגישה ומעקב בתהליך הוצאת ויזה למי שאין לו. נדאג לכם להכנת תיק מול גורמים מומחים ועורכי דין כדי להבטיח לכם את הוצאת הויזה הנכספת. בנוסף, נקשר אתכם עם סוכני נסיעות אשר עובדים איתנו בשיתוף פעולה ואשר ימצאו לכם את הטיסות הנחות לכם ביותר במחירים הזולים ביותר. נסיים את תהליך הגיוס באיסופכם בשדה התעופה ע"י מנהל הלוגיסטיקה אשר ימקם אתכם בביתכם החדש ובסיור בעיר. רוב העובדים בוחרים לנוח עוד יום אחד עד אשר השעות מתאפסות ומשם יתחיל תהליך ההכשרה.

 

התנאים
בווגאס חיים רמת המחייה היא מהגבוהות באמריקה. הוילות שלנו ענקיות ומרוהטות (ממלחיה ועד כרית ושמיכה) ז"א שלא צריך להוציא דולר מרגע ההגעה אלא להתמקד בהכנסת כסף. המבנים חדשים (מ-2006) ורכבים משנת 2009 מבוטחים לכל נהג ובטיחותיים! אנו ממוקמים מרחק של עד- 10 דקות (!!) מכל קניון. אנו מחייבים את משכורת העובד בכ-$450 דולר להוצאות המחייה והרכב בחודש. סכום זה הוא סכום ממוצע בין כל החברות השונות אך רמת המחייה אצלנו גבוהה בהרבה מאשר במקומות אחרים. במקרים רבים זה יהיה סכום שתכסו ביום אחד של עבודה! במהלך העבודה לא יעבדו יותר משני אנשים בלוקיישן אחד, כך לא תצטרכו להילחם עם אנשים רבים על מכירות ויהיה מספיק לכולם. אין צורך לדחוף עוד אנשים כי זהו תנאי חשוב להפקת רווחים גבוהים אינדיבידואלית לעובדים.

 

ההכשרה
לא מספיק לקבל דף עם אינפורמציה בשביל להיות מוכר טוב. מדובר בעבודה אשר דורשת יחס אישי ואינטנסיבי כדי להגיע לתוצאות גבוהות. כל אחד עם אנגלית בסיסית יכול להגיע לתוצאות טובות אך עדיין יהיה הבדל בין עובד לעובד ובין חודש לחודש. הניסיון הוא זה שיעשה את ההבדל בין טוב למצוין. אנו נציע לכם הכשרה צמודה ברמת השיעור הפרטי והסימולציה כדי להבטיח תוצאות טובות. עד שלא תגיעו ליעד שנקבע אינדיבידואלית לכם, ההכשרה לא תסתיים כי זהו הבסיס בעצם לכל עולם המכירות שתיחשפו אליו ואת הבסיס הזה חשוב וכדאי לבנות אותו עם השקעה ובהבנה עמוקה של עולם המכירות. בזה אנחנו מקצוענים. אנו עושים את זה שנים רבות ואנחנו עובדים בלאס ווגאס זמן רב בשביל לדעת מהו הפוטנציאל האמיתי של האזור.

 

המכירות
את המושג "כריסמס" כבר כולם מכירים. אותה תקופת חגים אגדית אשר נמשכת חודשיים ומתבטאת במכירות גבוהות. ברוב האזורים באמריקה כריסמס הוא ההזדמנות של כולם לעשות את הכסף הגדול בגלל ווליום האנשים אשר מגיעים לקניון במטרה לקנות. במקומות תיירותיים כמו לאס ווגאס, הוואי, ניו יורק או וושינגטון די.סי התיירות במהלך השנה משתווה לימי "כריסמס" במקומות אחרים. הקניונים מלאים בכל שעות היום ובכל עונה ומי קונה מתנות אם לא התיירים לעצמם ולאחרים.

 

המוצרים
אנו מוכרים מגוון מוצרי קוסמטיקה מהיקרים ביותר שיש. כל המוצרים עובדים ומוכחים מדעית. רובם קשורים לאיכויות ים המלח אך חלקם האחר קשור לשמנים הארומטים שונים ואיפור מינרלי. כל מילה שתאמרו תהיה אמת לאמיתה ולא תצטרכו לשקר ולמכור מוצרים שלא עובדים. לקוחות רבים מאוד קונים ממגוון מוצרינו וחוזרים שוב ושוב לרכישות נוספות בגלל התוצאות המדהימות שהם נחשפו אליהן. כל המוצרים ארוזים באריזות יוקרה ומושכים את העין של העוברים ושבים כמו כן, במידה ומישהו יבדוק על המוצרים האלו באינטרנט הוא יגלה שגם שם הם נמכרים ביוקר.

 

החיים בלאס ווגאס
מעבר לשעות העבודה החיים בווגאס מלאי אנרגיה ובילויים. מיותר לציין שהעיר לעולם, אבל לעולם לא ישנה. תמיד יש מה לעשות ואיפה לבלות. המסיבות הכי גדולות עם המפורסמים הגדולים ביותר ברמות הגבוהות ביותר. לא מדובר על עוד מועדון לילה קטן אלא על הופעות ענק (מדונה, ג'סטין טימברלייק או כל כוכב על אחר), משחקי NBA ומסיבות בריכה. למי שרוצה קצת שקט אז נוסעים מרחק קצר לאגם או לסכר הובר כדי להעביר את יום החופש השבועי. ד"א, "מה שקורה בווגאס, נשאר בווגאס.."

 

 

השכר
ממוצע המשכורות עומד על $4000-$8000 בחודש אחד. יש גם משכורות גבוהות יותר. הכול תלוי ביכולת העובד ובמוטיבציה שלו. אנו מבטיחים ומתחייבים לספק פלטפורמה מצוינת להכנסת כספית אך מי שבפועל ינצל אותה זה אתם. ממוצע המשכורות שלכם יעלה בהדרגה משבוע לשבוע כי הניסיון הוא הגורם החשוב ביותר. השכר מתבצע פעם בשבוע באופן ממוחשב ומאורגן תוך כדי שיחה עם המנהלים על מהלך המכירות השבועי וההתקדמות האישית. השכר נע בין 20% ל - 30% ומשתנה בהתאם ללוקיישן. מעבר לכך, בונוסים קבועים מראש מחולקים בהתאם לגובה ההכנסה האישית על בסיס יומי. חשוב לציין שנתוני השכר במסמך זה הם מדויקים ולא מוגזמים. אנו ממליצים לבקש מנציגי הגיוס שלנו את פרטי יצירת הקשר של עובדים קיימים כדי לדבר איתם ולשאול שאלות על העבודה איתנו. לחץ כאן כדי לראות את טבלת הבונוסים העונתית.

 

המיתון
כן, יש מיתון בעולם. כולם נפגעים אבל השורה התחתונה היא שאנשים עדיין יוצאים לחופשות. המלחמה האמיתית היא בין חברות הנסיעות ובתי המלון. רק בשנה האחרונה נפתחו עוד 4 מלונות ענק בעיר (בשדרת לאס ווגאס) וכך נוספו עוד 20,000 חדרים לעיר המתויירת בעולם. המלונות וחברות הנסיעות הם אלה אשר נאלצים להתגמש ולהוזיל מחירים כדי לפתות את הלקוחות ובעקבות כך התיירים ממשיכים לבוא בהמוניהם. הנתונים הפיננסים שלנו לא מראים על שינוי מהותי בהכנסותינו (בהתחשב באותם מקומות בלבד) יחסית לשנה שעברה.

 

לחץ לקבלת נתוני הקמעונות בלאס ווגאס ברבעון האחרון:

נתונים דמוגרפיים

קישור

קישור

 

לחץ לקבלת נתוני התיירות בלאס ווגאס ברבעון האחרון:

קישור

קישור

קישור


מלונות חדשים:

קישור

 

חשוב לדעת
העבודה לא קלה! אל תתנו למישהו להגיד לכם אחרת! כסף כמעט אף פעם לא בא בקלות ובמיוחד לא סכומים כאלה. איפה שאין עבודה, אין גם כסף! זאת עבודה אינטנסיבית וטובענית אשר דורשת כוחות רבים. כשעושים את זה יחד עם אנשים נוספים אז קל יותר ונעים אבל העבודה היא רצינית ודורשת השקעה רבה כדי להגיע לתוצאות גבוהות. אין מקום כאן למי שבא לקחת את העבודה כדבר משני או שאין לו רעב לכסף. הסכומים שתעשו כאן בתקופת עבודה קצרה יקנו לכם את האוטו הבא, את הטיול , את הלימודים או אפילו את בית חלומותייכם.. חשוב לנצל כל רגע אצלנו כדי להרוויח עוד ועוד.

 

אז מה צריך?
מעבר להמון אנרגיה צריך דרכון וויזה תקפים. למי שאין אנו נדאג לליווי צמוד מול גורמים מקצועיים להוצאות וויזות במינימום זמן ובמקסימום אחוזי הצלחה. השלב הבא הוא להגיע לראיון להכרות ראשונית. במידה ונסכים יחדיו על העסקתכם , אז תצטרכו להחליט על תאריך נסיעה מדוייק. נעזור לכם גם בהכנות שלכם לטיסה ובקניית הכרטיס בדרך המשתלמת ביותר דרך מערך סוכני הנסיעות שעובדים איתנו בשותפות ומתחייבים למחירים הנמוכים ביותר.

 

קישור לאתר החברה

 

טופס הפניה ישירה (מומלץ!)


ממליצים
mbt outlet barcelona
mbt shoes thailand הוסף המלצה
mbt outlet barcelona http://rukhminipandurang.com/mbt-shoes-sale/mbt-shoe-on-sale-dunks-add-fun-to-life.asp
mbt shoes price
mbt shoes do they work הוסף המלצה
mbt shoes price http://new.pda.hkesociety.org/mbt-shoes-online/mbt-anti-shoe-can-lift-whole-body-movement.asp
mbt shoes lawsuit
mbt shoes san diego הוסף המלצה
mbt shoes lawsuit http://proinfocus.com/mbt-shoes/online-shopping-for-mens-mbt-shoes-with-low-price.asp
mbt ireland
mbt shoes ealing הוסף המלצה
mbt ireland http://insidegraphics.com/mbt-shoes-online/womens-mbt-shoes-mbt-ireland-913.asp
hermes bags birkin
hermes paket reklamation הוסף המלצה
hermes bags birkin http://downloads.proinfocus.com/hermes-bags/hermes-outlet-online-hermes-bags-birkin-6563.asp
mbt sport 2
mbt shoes suppliers uk הוסף המלצה
mbt sport 2 http://hkesociety.org/mbt-shoes/the-mbt-anti-shoe-are-proper-for-you.asp
mbt shoes discontinued
mbt shoes uk official הוסף המלצה
mbt shoes discontinued http://ssagulbarga.org/mbt-shoes-outlet/mbt-shoes-discontinued-mbt-kisumu-2-9504.asp
mbt tembea
cheap ladies mbt shoes הוסף המלצה
mbt tembea http://proinfocus.com/mbt-shoes/day-mbt-tembea-for-sale-tours-of-spain-and-portugal.asp
mbt imara
mbt shoes suppliers uk הוסף המלצה
mbt imara http://insidegraphics.com/mbt-shoes-sale/online-shopping-for-mbt-mens-shoes-with-free-shipping.asp

כתבות

חשבון בנק בארצות הברית - זה אפשרי! חשבון בנק בארצות הברית - זה אפשרי!

המדריך המלא לפתיחת חשבון בנק בארצות הברית.

לתיירים מזדמנים וגם לבעלי Social Security Number.

 

 

קהילה יהודית בארה"ב קהילה יהודית בארה"ב

לעיתים יש צורך בעזרה ממוסד יהודי בארה"ב, בין אם מדובר בהשמה לעבודה, ובין אם בסתם חברה. לפניכם כמה מילים על כמה ערים בארה"ב, ועל הקשר שלהן עם העולם היהודי.

 

לוס אנג'לס למטייל הישראלי לוס אנג'לס למטייל הישראלי

עשיתם את כל העולם וכל מה שנשאר זה לכבוש את הוליווד? כל מה שחסר לכם בבית זה תמונות מפוארות שלכם עם אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט?
רוצים לראות את הרד הוט צ'ילי פפרז במגרש הביתי?
הנה
כמה טיפים על עיר הכוכבים - לוס אנג'לס

 

שכירת דירה בארה"ב שכירת דירה בארה"ב

כמה מילים על המקצוע השנוי במחלוקת: חיפוש דירה
גם בארצות הברית לא מדובר במשימה הכי פשוטה, אבל כשמוצאים את פינת החמד שלכם, בין אם מדובר בלופט, בייסמנט, או דירה טיפוסית, השדרוג בהרגשה ובמעמד שלכם מורגש. תנסו, זה יעשה לכם רק טוב...

טיפים
הכרמים של צרפת

הכרמים של צרפת
צרפת היא מקום הולדתם של מספר גדול מאוד של יינות משובחים ומאכלי...
קרא עוד
עובדים ממליצים
אלעד סגולי

אלעד סגולי
כן, זה נשמע לא הגיוני לטוס לעבוד בחו"ל, לגור באירופה בבית מצויד עם עוד חברה צעירים וחסרי...
קרא עוד